Jadłodajnia

portal ludzi głodnych i spragnionych Boga

Odżywcza książka

DaryDuchowe okladka jadłodajniaZ wielką radością oddajemy do rąk czytelników pierwszą książkę z cyklu „Z menu Jadłodajni”. Poświęcona jest ona darom Ducha Świętego, na temat których wiedza wielu chrześcijan wciąż pozostaje bardzo skromna, a często jedynie teoretyczna. Nasza publikacja na wszystkie pytania w tym względzie nie odpowiada, ale z pewnością zawarty w niej materiał, w praktyczny sposób ukazuje, czym są dary Ducha Świętego.

„Dary Duchowe w teorii i praktyce” to zbiór 33 artykułów różnych autorów, którzy w większym lub mniejszym stopniu odbyli osobistą podróż po oceanie duchowej rzeczywistości, na którym w żagle wiary łapali powiew Ducha Świętego. Z ich sprawozdań wyłania się bardzo optymistyczny wizerunek Boga, który podobnie jak w przeszłości, wciąż ma pragnienie i moc do zmieniania ludzkich serc. Szczególna wartość zamieszczonych w niej świadectw leży w fakcie, że wiele z nich pochodzi z polskiego podwórka, przez co dla czytelnika są one bardziej realne.

Dary Duchowe CDPragniemy, aby „Dary duchowe w teorii i praktyce” zaspokoiły i jednocześnie rozbudziły w czytelnikach jeszcze większy głód Boga, głód, który nie będzie się ograniczał jedynie do czytania o Nim, ale również do pragnienia doświadczania Go na co dzień. Bóg nigdy nie był bliższy ludziom niż teraz, w XXI wieku, kiedy – jak pokazują sprawozdania z różnych części świata – wylewa bez miary swojego Ducha tam, gdzie jest On wyczekiwany.

Maciej Strzyżewski

 

KSIĄŻKA Z PŁYTĄ W SPRZEDAŻY OD 22 KWIETNIA. STRON 128. CENA 25 ZŁ.

Na płycie CD znajdują się dwa cykle wykładów: Uzdrowienie Fizyczne (13 MP3) i Uzdrowienie Emocjonalne (3 MP3).

 

Zamówienia prosimy składać na adres: jadlodajnia2@gmail.com

 

„Dary duchowe w teorii i praktyce” to pozycja niezwykła. Opisane w niej doświadczenia rysują praktyczny obraz potężnego Boga, który rozprasza mroki i usuwa cierpienie, Boga troszczącego się i kochającego. „Dary duchowe” to książka pełna nadziei i zachęty, która wyzwala tęsknotę za Stwórcą i daje pragnienie świętego z Nim życia.

2013

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Informacja

This entry was posted on 13/04/2013 by in Inspirujące ksiażki.
%d blogerów lubi to: