Jadłodajnia

portal ludzi głodnych i spragnionych Boga

Spełnione chrześcijaństwo

studiowanie BibliiJeżeli chcecie doznawać od Boga coraz więcej dobroci i pokoju, starajcie się coraz lepiej Go poznawać. On będzie wam udzielał poprzez swoją moc, wszystkiego co jest potrzebne do prowadzenia przykładnego życia, nie szczędząc własnej i dobroci. Ta właśnie moc umożliwiła nam korzystanie z jego bezcennych, wspaniałych obietnic, poprzez które możemy posiąść cechy Bożego charakteru i uniknąć otaczającego nas pożądania i zepsucia.

Do osiągnięcia tego nie wystarcza jednak sama wiara: musicie również dobrze postępować, starając się równocześnie poznać Boga i Jego wymagania. Nauczcie się także rezygnować z własnych pragnień, byście mogli stać się cierpliwi i pobożni, pozwalając Bogu realizować Jego plany w waszym życiu. To umożliwi wam wykonanie następnego kroku – zaczniecie dostrzegać i cieszyć się obecnością innych ludzi, a nawet polubicie ich i w końcu szczerze pokochacie.

Im dalej będziecie podążać tą drogą, tym bardziej będziecie wzmacniać się duchowo i staniecie się owocni i użyteczni dla naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Piotr (2P 1,2-8)

2013

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Informacja

This entry was posted on 14/08/2013 by in Najważniejsze teksty.
%d blogerów lubi to: