Jadłodajnia

portal ludzi głodnych i spragnionych Boga

Uliczne spotkanie z Bogiem

IMG_7553Pomiędzy tysiącami Warszawiaków, przechodzących przez centrum miasta, w namiocie uzdrowienia podczas Kościoła Ulicznego, dokonała się rzecz piękna – człowiek spotkał się z Bogiem.

Kiedy 16 października byłam na Kościele Ulicznym w Warszawie, wspólnie z ludźmi z Kościoła Droga modliłam się za dwóch młodych, dwudziestoparoletnich ludzi, których wyraźnie ciągnęło do modlitwy, ale byli mocno onieśmieleni. W końcu jeden z nich zdecydował się poprosić o modlitwę. Okazało się, że gra w piłkę nożną, ale ma kłopoty z kolanem. Za każdym razem, kiedy nim poruszał odczuwał ból.

Jako, że Ania z Drogi miała doświadczenie uzdrowienia w podobnej sprawie, złożyła o tym świadectwo, a potem wspólnie modliliśmy się za niego. Młody człowiek ku swojemu ogromnemu zdziwieniu przestał odczuwać ból w nodze! Widząc to, jego kolega z podobnym problemem, też poprosił o modlitwę i też został uzdrowiony.

Chłopak, który został uzdrowiony powiedział nam, że czasem grają mecze towarzyskie z drużyną z kościoła na Siennej. Wielokrotnie słyszał od nich świadectwa Bożego działania. Powiedział, że jest tradycyjnie wierzącym i nigdy słyszał o takim wymiarze wiary, o jakiej oni mówili i prosił Boga, żeby dał mu jakieś szczególne doświadczenie z Nim, żeby mógł uwierzyć na nowym poziomie. Przyznał, że tego dnia jego modlitwa została wysłuchana. Kiedy ci chłopcy już poszli, tańczyliśmy z radości! Bóg jest dobry i pełen mocy!!!

Magda Kwiecień

2013

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Informacja

This entry was posted on 31/10/2013 by in Doświadczanie Boga.
%d blogerów lubi to: