Jadłodajnia

portal ludzi głodnych i spragnionych Boga

Książka dla duchowych żołnierzy

d66e1589264d88a8b14c8e41a8f96d12„Niewidzialna wojna o twoje życie” to podręcznik do życia w duchowej rzeczywistości. Jest to nie tylko poradnik jak usługiwać wśród chorych, ale także jak żyć, aby nie chorować.

W stolicy Meksyku, rodzice 12-letniego chłopca zwrócili się do ewangelisty Ausencio Gonzaleza, aby poszedł z nimi do szpitala modlić się o uzdrowienie ich syna, który był sparaliżowany i głuchoniemy. Kiedy dotarli na miejsce obsługa nie pozwoliła im na głośną modlitwę, aby nie zakłócać szpitalnej ciszy. Ausencio zaproponował, aby zabrać chłopca na dwór. Posadzili go na wózku inwalidzkim i wyjechali poza teren szpitala. Zatrzymali się przy ruchliwym skrzyżowaniu przed zejściem do stacji metra. Wokół zebrał się tłum, gdyż Gonzalez oświadczył, że Bóg zamierza uzdrowić chłopca, choć lekarze orzekli, że nie ma dla niego ratunku.

– Wstań powiedział Ausencio, kiedy skończyli się modlić.

Ojciec przekazał to synowi na migi. Chłopiec wstał z wózka i zaczął chodzić! Będąc niemową, nie mógł powiedzieć jak się czuje, toteż Ausencio prosił Boga, aby usunął to upośledzenie. Kiedy chłopiec powiedział „mama” i „tata”, nauczyli go refrenu pieśni Christo viene muy pronto (Pan przyjdzie wnet).

W rezultacie wielu z przyglądających się ludzi przyjęło Chrystusa jako Zbawiciela. Ci, którzy mieli bliskich w tym szpitalu, pobiegli, aby ich przyprowadzić. Jednym z chorych był 36-letni mężczyzna po zawale serca. Lekarze powiedzieli mu, że konieczna jest poważna operacja, ale szanse jej przeżycia są niewielkie. Gonzalez i ci, którzy z nim byli zaczęli modlić się w jego sprawie. Najpierw przyjął Jezusa jako swojego Pana, wyznał mu grzechy i przyjął odpuszczenie, a gdy to uczynił, Ausencio poprosił, aby modlił się głośno razem z nim. Po czym zapytał chorego:

– Czy jeszcze Cię boli?

– Nie, jestem uzdrowiony! – wykrzyknął mężczyzna.

Wciąż stali przy tym samym skrzyżowaniu, toteż Gonzalez zaproponował, aby przebiegł się kawałek, co ten uczynił bez negatywnych skutków. Tłum wyraził swój zachwyt dla Boga głośnym aplauzem. Jeszcze więcej spośród tam obecnych uznało Jezusa swoim Zbawcą.

Tematy poruszone w książce:

Biblijne zasady zdrowia
Niebezpieczeństwa niekonwencjonalnych terapii
Fałszywe uzdrowienia
Dlaczego nie wszyscy zostają uleczeni?
Czemu Bóg toleruje zło?
Czy chrześcijanie mogą być zdemonizowani?
Przyczółki i bastiony Szatana
Przyczyny i symptomy zdemonizowania
Ochrona przed demonami
Posługa uwalniania
Hierarchia królestwa ciemności
Klątwy ciążące na narodach
Duchowa walka o miasta
Orędownictwo i spacery modlitewne

Zamów książkę

pasek 2014

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Informacja

This entry was posted on 25/01/2014 by in Inspirujące ksiażki.
%d blogerów lubi to: