Jadłodajnia

portal ludzi głodnych i spragnionych Boga

Tydzień Jezusa – dzień pierwszy – sobota

02W sobotę w Parku Rady Europy w Gdyni rozpoczął się długo oczekiwany Tydzień Jezusa. Jest to wielkie wydarzenie nie tylko z tego względu na to, że ewangelia została zaniesiona na ulicę, ale przede wszystkim dlatego, że jest on wyrazem zwycięstwa nad podziałami wśród chrześcijan. Tydzień Jezusa jest organizowany przez 25 różnych trójmiejskich kościołów ewangelicznych, które zdecydowały się stać jednym, nie w sensie organizacyjnym, lecz jako obywatele Królestwa Bożego.

Na pierwsze spotkanie przyszło ok. 2500 ludzi. Wielu z nich przyszło z głębokim pragnieniem obecności Boga w ich życiu. Wyrazem tego był fakt, że wiele osób wyszło do przodu na gorący apel pastora Artura Pawłowskiego o oddanie serca Bogu.

Wydarzeniem wieczoru był koncert zespołu TGD prowadzony, który był na bardzo wysokim poziomie zarówno pod względem artystycznym jak i duchowym. Wielkie wrażenie zrobiło kazanie Piotra Płechy, który dawniej był muzykiem Budki Suflera, a obecnie jest basistą TGD.

Od niedzieli ruszają warsztaty, namioty, rozmowy i nabożeństwa w różnych miejscach trzech miast. Jadłodajnia będzie stacjonowała od niedzieli do czwartku w Parku Reagana w Gdańsku. Niech Jezus zostanie uwielbiony!

Maciej Strzyżewski

Program: www.tydzienjezusa.pl/

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

2013

One comment on “Tydzień Jezusa – dzień pierwszy – sobota

  1. Wiesiek
    29/06/2014

    Słuchaj Kościele!Pan jest Jeden! Pan jedynie! Jak to dobrze,że potrafimy być razem. Niech Wam Pan błogosławi. Łącze się w modlitwie:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Informacja

This entry was posted on 29/06/2014 by in Konferencje.
%d blogerów lubi to: