Jadłodajnia

portal ludzi głodnych i spragnionych Boga

Tydzień Jezusa – dzień trzeci – poniedziałek

3Największym wydarzeniem dnia był koncert zespołu New Life M w Sopocie. Na ulicach było widać wolontariuszy w czerwonych koszulkach z napisem „Nie wstydzę się Jezusa”, którzy zapraszali spacerowiczów na koncert lub opowiadali im o Jezusie.

Ze sceny przemówił Artur Pawłowski, który podzielił się świadectwem swojego życia, a potem wezwał słuchaczy do przyjęcia Jezusa jako swojego Pana i zbawiciela. Około 20 osób wyszło do przodu. Sopot od dziesięcioleci pozostaje centrum życia wypoczynkowo-rozrywkowego i może sprawiać wrażenia, że nie ma w nim miejsca dla Boga. Potwierdza się jednak spostrzeżenie, że wszędzie znajdują się ludzie, w których drzemie pragnienie, aby znaleźć pokój w Bożej obecności.

Na scenie stanęli muzycy o wyjątkowo bogatych biografiach muzycznych. Grali, śpiewali i opowiadali. Można było oczekiwać, że będą mówili o swoich osiągnięciach, ale nie tym się dzielili. Mówili o Jezusie Chrystusie. Piotr Jankowski, wybitny polski perkusista jazzowy, opowiedział poruszającą historię swojego spotkania z Bogiem.

W kuluarach toczyły się liczne rozmowy i modlitwy. Można było spotkać tam wiele osób, które są znane z chrześcijańskich programów telewizyjnych. Była to okazja, aby się ze sobą zapoznać i nawiązać nowe kontakty. Dobrze było tam być.

Maciej Strzyżewski

2 44a568910111213pasek 2014

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Informacja

This entry was posted on 01/07/2014 by in Konferencje.
%d blogerów lubi to: