Jadłodajnia

portal ludzi głodnych i spragnionych Boga

Imprezy w 2015

Zapraszamy Was na kilka niezwykle budujących imprez, które Jadłodajnia tworzy lub w których współuczestniczy.

1. Warsztaty uzdrowienia. Osoby, które chcą rozwijać się w służbie wśród chorych zapraszamy na warsztaty prowadzone przez Leszka Korzenieckiego, znanego w Polsce autora, mówcę i praktyka.

1

Obejrzyjcie rozmowę z Leszkiem Korzenieckim: Wywiad 1  Wywiad 2

2. Tydzień Jezusa w Trójmieście po raz drugi to tygodniowa duchowa uczta na ulicy. Przyjdź, zobacz, zaangażuj się. Sześć godzin dziennie kazania, świadectwa, zabawa, muzyka, warsztaty. Zobaczcie jak było w zeszłym roku: Tydzień Jezusa w Trójmieście

2

3. Marsz dla Jezusa to wielka publiczna celebracja osoby Jezusa Chrystusa ponad wyznaniami, ponad podziałami. Przyjdźcie sami, zaproście znajomych i osoby z kościoła. Tak to wyglądało w zeszłym roku w Warszawie: Marsz Jezusa 2014

3

4. Power Camp to kontynuacja przebudzeniowych Weekendów dla Jezusa, które przez kilka lat odbywały się w Zakościelu. Wzięło w nich łącznie udział ok. 300 osób. Jeżeli jesteś jedną z tych osób zapraszamy Ciebie ponownie. Gwarantujemy dobre nauczanie, wspólnotę, uwielbienie i obecność Ducha Świętego, która sprawi, że znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

4

5. Zielony Weekend to nowy cykl spotkań poświęconych zdrowiu fizycznemu i duchowemu. To biblijne nauczanie, wspólne gotowanie, ruch na łonie kaszubskiej przyrody i modlitwa. Od dawna wiadomo, że w zdrowym ciele zdrowy duch.

5

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Informacja

This entry was posted on 07/03/2015 by in Konferencje.
%d blogerów lubi to: