Jadłodajnia

portal ludzi głodnych i spragnionych Boga

Konferencja z Toddem Whitem

white-todd-picture-11-03-for-webTodd White przez wiele lat był narkomanem i człowiekiem szukającym tarapatów. 2004 roku nastąpiło jego radykalne nawrócenie. Od tamtego czasu jest jednym z najbardziej skutecznych ewangelistów jacy chodzą po tej planecie. Bóg posługuje się nim na ulicach, w sklepach, centrach handlowych, na stacjach benzynowych i wszędzie indziej tak, jak uczniami w Dziejach Apostolskich. Przez jego ręce dokonują się niezwykłe rzeczy. Na konferencjach Amerykanin naucza, że Duch Święty chce wykonywać podobną pracę przez każdego wierzącego.

Todd White jest znany z filmów na YouTube, które pokazują jego pełne mocy usługiwanie. Z wielką radością przyjąłem informację, że przyjeżdża do Polski. Natychmiast zarejestrowałem na konferencję moją rodzinę. Okazało się, że ewangelista jest w Polsce bardzo znany, gdyż aż trzy razy zmieniano salę ze względu na niewystarczającą jej wielkość. Ostatecznie na konferencję przyjechało blisko 3.000 osób, zarówno protestantów jak i katolików.

Tym co najbardziej rzucało się w oczy podczas spotkań z gościem to nietypowe dla nas połączenie subkulturowego wyglądu mówcy i jego charakteru, które się wyrażały w dredach, koszuli w kwiaty, szortach oraz niespotykanej pokorze, miłości i szacunku do ludzi. Tym co zachwycało to godna pożądania wolność mówcy. Wiele mówił o jej źródle, zdrowej tożsamości w Jezusie Chrystusie.

Spotkanie z Toddem Whitem było szalenie inspirujące i zachęcające do życia z Bogiem, poszukiwania Go w Jego Słowie oraz do służby ludziom z tego świata, którzy desperacko wyczekują objawienia się synów Bożych.

Maciej Strzyżewski

Wysłuchajcie świadectwa nawrócenia Todda:

Zajrzyjcie także na jego stronę: www.lifestylechristianity.com, gdzie można znaleźć nauczanie Todda na temat tożsamości w Jezusie Chrystusie.

1

2

2a

3

5

6

6a

7

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Informacja

This entry was posted on 16/04/2015 by in Konferencje.
%d blogerów lubi to: