Jadłodajnia

portal ludzi głodnych i spragnionych Boga

Szkoła Słowa w Gdańsku

DSC_0328Szkoła Słowa to kilkudniowe spotkanie wokół Biblii, które ma na celu zainspirowanie do powrotu do korzeni wiary, pobożności i misji.

Żyjemy w świecie, w którym Kościół jest pod tak dużym wpływem otoczenia, że życie chrześcijan niemal nie różni się od ludzi żyjących bez Boga. Nie tak powinno się dziać. Jezus Chrystus powołał uczniów, aby byli solą dla ziemi i światłem dla świata, a ich radykalne życie miało zmieniać czasy i narody. Istniały okresy w historii kiedy tak się działo. Tym razem mówił o tym Don Leavell, pastor z Teksasu, który prowadzi życie naśladowcy Jezusa. Można było to usłyszeć w jego kazaniach, historiach i pasji z jaką opowiada o  Synu Bożym. Jest absolutnie zachwycony postacią Jezusa Chrystusa, o którym z wielkim zachwytem i podziwem mówił niemal w każdym zdaniu.

Szkoła Słowa została zorganizowana w Kościele Droga Pana w Gdańsku. Planowane są kolejne edycje spotkań. Wszystkie ma łączyć to samo, głębokie podejście do Słowa Bożego i misji Chrystusa oraz mówcy, którzy są przede wszystkim praktykami tego, o czym mówią.

Maciej Strzyżewski

 

Wiesław Ziemba

Don Leavell

Wiesław Ziemba

Don Leavell

Don Leavell

Don Leavell

Marva i Don Leavell

 

DSC_0086 DSC_0133 DSC_0175 DSC_0328 DSC_0371 DSC_0381 DSC_0390 DSC_0403 DSC_0409 DSC_0422 DSC_0443 DSC_0445pasek jadłodajni uniwersalny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Informacja

This entry was posted on 17/04/2016 by in Konferencje.
%d blogerów lubi to: