Jadłodajnia

portal ludzi głodnych i spragnionych Boga

Nasze książki

100 spotkan KUwG 240x170 okladka.indd

„Bóg na ulicy” to książka poświęcona streetworkerskiej pracy ewangelizacyjnej pod nazwą Kościół Uliczny. Z jednej strony jest to faktycznie Kościół, gdyż ma tam miejsce wspólnota, czytanie Biblii i modlitwa. Z drugiej, to spontaniczny happening, podczas którego nie wiadomo co się wydarzy, a przypadkowo przechodzący ludzie stają się częścią zaskakującego wydarzenia. Z trzeciej,  to platforma spotkań ludzi z różnych środowisk i kultur, którzy wymieniają się między sobą tym co najcenniejsze – życzliwością, szacunkiem i praktyczną pomocą. Korzystają na tym osoby ubogie i bezdomne, które otrzymują posiłki i odzież, czasami pracę i dach nad głowę. Wielu z nich deklaruje, że Kościół Uliczny przemienił ich życie.

„Bóg na ulicy” – 220 stron, 100 artystycznych fotografii, 500 historii

Idealny prezent dla ludzi, którzy żyją ewangelizacją.

Cena: 27 zł + 7 zł za przesyłkę. Zamów pod adresem: fwjm.biuro@gmail.com

Od 10 sztuk obowiązuje cena hurtowa 20 zł, a opłata za przesyłkę wynosi 15 zł bez względu na ilość książek.

Maciek_okladka.inddAmerykańskie Zmagania – to przygodowy dziennik 22 letniego autora, który z 70 dolarami wyjechał do USA, aby poznawać siebie, kraj i, jak się okazało, najbardziej Boga.

Kobieta otwiera drzwi. Z sypialni wchodzimy do ogrodu. Na jednym drzewie pomarańcze dojrzewają. Na drugim są już gotowe do jedzenia. Niedługo będzie można zrywać także papaje. W donicach zawieszonych na gałęziach kwitną kwiaty. Rozglądam się i mówię do niej: „Przecież to jest raj”. W tej samej chwili widzę obok mojej nogi tabliczkę z napisem „Eden”.

320 stron

Cena: 22 zł + 5 zł za przesyłkę. Zamów pod adresem: fwjm.biuro@gmail.com

Bounds - Moc przez modlitwę okladka 2Moc przez modlitwę – znakomita pozycja napisana przez XIX wiecznego kaznodzieję, E.M. Boundsa, która od ponad 100 lat pozostaje na liście czołowych książek poświęconych życiu duchowemu.

Kościół obecnej doby nie potrzebuje większego stopnia mechanizacji, lepszych urządzeń, nowych instytucji czy lepszych metod działania, ale ludzi, których Duch Święty mógłby używać, którzy są wielcy i potężni w modlitwie. Duch Święty nie płynie przez metody, lecz przez ludzi. On nie namaszcza planów, lecz ludzi – mężczyzn i kobiety modlitwy.

100 stron

Cena: 18 zł + 5 zł za przesyłkę. Zamów pod adresem: fwjm.biuro@gmail.com

DaryDuchowe okladka jadłodajniaDary duchowe w teorii i praktyce to zbiór solidnych artykułów napisanych przez teologów, ewangelistów – praktyków duchowego przebudzenia.

Opisane w książce doświadczenia rysują obraz prawdziwego Boga, który działa w mocy, troszczy się i kocha, a wszystko to dzieje się nie kiedyś lecz obecnie.

170 stron

Nakład chwilowo wyczerpany

2013

One comment on “Nasze książki

  1. Wiesiek
    03/05/2013

    Przeczytałem książkę i polecam-inaczej odbiera się pewne treści jeśli są wydane jako całość, jako jeden wolumin. Mam doświadczenia charyzmatyczne w swoim życiu wiary, ale ta pozycja pozwoliła mi spojrzeć szerzej na to co Bóg robi obecnie w swoim duchowym kościele w XXI w. Niech Pan Was prowadzi w Waszej dalszej pracy-pomimo różnic jesteśmy rodziną w Bogu Abrahama, Jakuba, Izaaka i Jezusa. Niech Pan rozjaśni nad Wami swoje oblicze i niech Wam miłościw będzie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: