Jadłodajnia

portal ludzi głodnych i spragnionych Boga

Weekend dla Jezusa

Do tej pory poprowadziliśmy 20 Weekendów dla Jezusa. W każdym brało udział 50-150 uczestników.  

0

Opinie uczestników:

Dla nas był to naprawdę ogromnie błogosławiony czas. Jechałam na spotkania z ciężkim sercem, wiedząc, że Bóg pragnie, bym tam była, mimo, iż sama z siebie mało miałam na to sił. Ale ponieważ Duch Święty nie raz potrafi nas przekonać o tym, co dla nas najlepsze to warto było Go posłuchać.

Powiem Wam, że zgodnie stwierdziliśmy z mężem, że podczas tego wyjazdu otrzymaliśmy od Boga o wiele więcej niż się spodziewaliśmy. Wróciliśmy bardzo szczęśliwi, naładowani i sądzę, że to szybko nie minie, bo intuicja mi podpowiada, że nastąpił dzięki temu wyjazdowi w nas jakiś przełom, którego dokonał sam BÓG.

Dzięki Ci Panie, że po raz kolejny pokazałeś nam jak bardzo nas kochasz i Twoim celem jest, byśmy żyli w Twoim Królestwie!

Ja powiem szczerze, że mi też najbardziej podobał się „Weekend dla Jezusa” w Ostródzie! Była cieplutka atmosfera. Ośrodek był po prostu przytulny i to też wpływało na atmosferę. Ale przede wszystkim otwartość ludzi i taka jedność w Duchu Świętym, w Bogu – to było cudowne! I nie było żadnego problemu z różnicą pokoleń. Wszyscy wspaniale się rozumieliśmy. Aż nie chciało mi się wyjeżdżać i już myślę o tym, że fajnie byłoby wykorzystać ten ośrodek jeszcze raz.

Kochani. Byliśmy z żoną już kilka razy w Zakościelu i jako jedni z pierwszych zapisaliśmy się na obecny wyjazd. Diabeł nie śpi jednak i pojawiły się problemy nie tylko w naszej rodzinie ale i w rodzinie naszej przyjaciółki która jeździ regularnie. Rozum podpowiada aby zrezygnować ale serce odwrotnie. To nie jest tani wyjazd. Te wyjazdy są dla nas bardzo ważne, ale powoli zaczynają być dla nas nie realne. Prosimy o modlitwę.

Ostatni Weekend dla Jezusa był pierwszym spotkaniem Czarka z ludźmi wierzącymi. Przyjechał rano. Wieczorem chciał wyjeżdżać. Został jednak do końca. Po powrocie do domu napisał:

Wziąłem udział w warsztatach pt.: „Służba Uzdrawiania”. Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy tam byli. Dziękuję Agacie która prowadziła warsztaty za rozmowę i modlitwę za mnie. Dużo płakałem z tego powodu, że nie pamiętam kiedy było mi dane odczuć tyle dobra, radości i miłości. Na co dzień nie znałem tych doznań. Moje serce było zamknięte na Boga, pomimo codziennych modlitw. Nie bardzo czułem jego obecność. Choć bardzo jej potrzebowałem.
Wspólnota której doświadczyłem zabrała mi komfort kreowania swojego świata, swojego chorego wyobrażenia o nim i życia w nim. Bardzo tęsknię za tym czego doświadczyłem.
Zauważyłem, że pierwszego dnia po powrocie zacząłem patrzeć na innych ludzi z miłością i współczuciem. Modliłem się za ułomnymi, smutnymi, zagubionymi, gdy tylko ich mijałem na ulicy. Dzisiaj widzę, że już się nieco oddalam od tego co było mi dane przeżyć. Dlatego modlę się do Boga o miejsce dla mnie. Nie chcę żeby te wydarzenia były w moim życiu tylko przypadkiem. Ja chcę tak żyć – z Jezusem i dla Niego.

Dziękuję za wspaniałe spotkanie podczas Weekendu dla Jezusa. Po raz pierwszy byłem na spotkaniu biblijnym, gdzie nikt nikogo nie pytał do jakiego kościoła należy. Po raz pierwszy poczułem przynależność do Jego kościoła. Mam wielkie pragnienie służby i chciałbym zadeklarować swoją pomoc przy organizacji następnych spotkań.

Skończył się już niestety Boży czas Weekendu dla Jezusa, ale wiem, że w wielu z nas jeszcze trwa ten smak. Było mi ciężko emocjonalnie i fizycznie, ale Bóg cudownie zrekompensował mi to w duchowy sposób. Tak wiele miłości doświadczyłam od innych, tak bardzo posmakowałam wspólnoty, która się o siebie troszczy, modli, woła. Odkrywanie czym jest kościół, czym może stać się grupa ludzi, którzy mają odwagę szukać Boga i kochać pomimo wszystko to jest dla mnie jak przygoda życia. Dziękuję wam wszystkim za przyjaźń, obecność, troskę i waszą pasję dla Boga – bez tego moje życie nie miałoby koloru.

1 OLYMPUS DIGITAL CAMERA 34 5 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA 89 10 11 12 13 14 15 16 1718 19 20pasek 2014

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: